Interlands Maltees voetbalelftal 2020-2029
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Maltees voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands
2020
| ||||
3 september UEFA Nations League Groep D1 № 403 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Faeröer [2][3] | 3 – 2 | Malta[4][5] | Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Ádám Farkas (HUN) |
Klæmint Olsen 26' Andreas Lava Olsen 88' Brandur Hendriksson 90+1' | 38' Jurgen Degabriele 74' Andrei Agius |
| ||||
6 september UEFA Nations League Groep D1 № 404 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Malta [7] | 1 – 1[8] | Letland[9] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Stéphanie Frappart (FRA) |
Kyrian Nwoko 15' | 25' (e.d.) Matthew Guillaumier |
| ||||
7 oktober Vriendschappelijk № 405 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Malta [10][11] | 2 – 0 | Gibraltar | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Nikola Popov (BUL) |
Kyrian Nwoko 8' Triston Caruana 90' |
| ||||
10 oktober UEFA Nations League Groep D1 № 406 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Andorra [12] | 0 – 0 | Malta | Estadi Nacional, Andorra la Vella Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Alain Durieux (LUX) |
| ||||
13 oktober UEFA Nations League Groep D1 № 407 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Letland | 0 – 1 | Malta | Daugavastadion, Riga Toeschouwers: 953 Scheidsrechter: Iwan Griffith (WAL) |
90+7' Steve Borg |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 408 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+1) | Malta [13][14] | 3 – 0 | Liechtenstein[15] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Manfredas Lukjančukas (LTU) |
Michael Mifsud 5' Steve Borg 20' Jean Paul Farrugia 84' (pen.) |
| ||||
14 november UEFA Nations League Groep D1 № 409 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+1) | Malta | 3 – 1 | Andorra | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Peter Kralović (SVK) |
Emili García 56' (e.d.) Jurgen Degabriele 59' Shaun Dimech 90+3' | 3' Marc Rebés |
| ||||
17 november UEFA Nations League Groep D1 № 410 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Malta | 1 – 1 | Faeröer[16] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST) |
Matthew Guillaumier 54' | 70' Ári Jónsson |
2021
| ||||
24 maart WK-kwalificatie Groep H № 411 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Malta | 1 – 3 | Rusland[17] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Peter Kjærsgaard-Andersen (DEN) |
Joseph Mbong 56' | 23' Artjom Dzjoeba 35' Mário Fernandes 90' Aleksandr Sobolev |
| ||||
27 maart WK-kwalificatie Groep H № 412 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Slowakije | 2 – 2 | Malta | Štadión Antona Malatinského, Trnava Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT) |
Dávid Strelec 49' Milan Škriniar 53' | 16' Luke Gambin 20' Alex Satariano |
| ||||
30 maart WK-kwalificatie Groep H № 413 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Kroatië [18] | 3 – 0 | Malta | Stadion Rujevica, Rijeka Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Lionel Tschudi (SUI) |
Ivan Perišić 62' Luka Modrić 76' (pen.) Josip Brekalo 90' |
| ||||
30 mei Vriendschappelijk № 414 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Malta [19] | 0 – 3 | Noord-Ierland[20] | Wörtherseestadion, Klagenfurt Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Sebastian Gishamer (AUT) |
2' Jordan Jones 53' Gavin Whyte 55' Alistair McCann |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 415 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Malta [21] | 1 – 2 | Kosovo | Wörtherseestadion, Klagenfurt Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Christopher Jäger (AUT) |
Shaun Dimech 45+2' | 19' Milot Rashica 84' Milot Rashica |
| ||||
7 juni Vriendschappelijk № - «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Malta | Afgelast[22] | Kazachstan | Lavanttal-Arena, Wolfsberg Scheidsrechter: Christian-Petru Ciochirca (AUT) |
| ||||
1 september WK-kwalificatie Groep H № 416 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Malta | 3 – 0[23] | Cyprus[24][25] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 2.686 Scheidsrechter: Fabio Maresca (ITA) Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA) |
Cain Attard 44' Joseph Mbong 46' Cain Attard 54' |
| ||||
4 september WK-kwalificatie Groep H № 417 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Slovenië | 1 – 0[26] | Malta | Stožicestadion, Ljubljana Toeschouwers: 4.571 Scheidsrechter: Andris Treimanis (LVA) Video-assistent: Kevin Blom (NED) |
Sandi Lovrić 45' (pen.) |
| ||||
7 september WK-kwalificatie Groep H № 418 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Rusland [27] | 2 – 0 | Malta | Otkrytieje Arena, Moskou Toeschouwers: 10.508 Scheidsrechter: Ali Palabıyık (TUR) Video-assistent: Abdulkadir Bitigen (TUR) |
Fjodor Smolov 10' Zelimchan Bakajev 84' (pen.) |
| ||||
8 oktober WK-kwalificatie Groep H № 419 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Malta [28] | 0 – 4 | Slovenië[29] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 3.967 Scheidsrechter: Anastasios Sidiropoulos (GRE) Video-assistent: Ioannis Papadopoulos (GRE) |
27' Josip Iličić 49' Andraž Šporar 60' Josip Iličić 67' Benjamin Šeško |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie Groep H № 420 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Cyprus [30] | 2 – 2 | Malta | AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Toeschouwers: 1.405 Scheidsrechter: Dennis Higler (NED) Video-assistent: Allard Lindhout (NED) |
Fotis Papoulis 7' Pieros Sotiriou 80' | 53' Zach Muscat 90+8' Jurgen Degabriele |
| ||||
11 november WK-kwalificatie Groep H № 421 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Malta | 1 – 7 | Kroatië[31] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 4.581 Scheidsrechter: Deniz Aytekin (GER) Video-assistent: Christian Dingert (GER) |
Marcelo Brozović 31' (e.d.) | 6' Ivan Perišić 22' Duje Ćaleta-Car 39' Mario Pašalić 45+1' Luka Modrić 47' Lovro Majer 53' Andrej Kramarić 64' Lovro Majer |
| ||||
14 november WK-kwalificatie Groep H № 422 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+1) | Malta [32] | 0 – 6[33] | Slowakije[34][35] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 3.293 Scheidsrechter: Fran Jović (CRO) Video-assistent: Duje Strukan (CRO) |
6' Albert Rusnák 8' Ondrej Duda 16' Albert Rusnák 69' Ondrej Duda 72' Vernon De Marco 80' Ondrej Duda |
2022
| ||||
25 maart Vriendschappelijk № 423 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+1) | Malta | 1 – 0[36] | Azerbeidzjan | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: César Soto Grado (ESP) |
Jurgen Degabriele 55' |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 424 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Malta | 2 – 0[37][38] | Koeweit | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 1.163 Scheidsrechter: Tom Owen (WAL) |
Alex Satariano 29' Teddy Teuma 33' |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № 425 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Malta [39] | 0 – 1[40] | Venezuela[41] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST) |
34' Salomón Rondón |
| ||||
5 juni UEFA Nations League Groep D2 № 426 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+2) | San Marino | 0 – 2 | Malta | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 558 Scheidsrechter: Aliyar Ağayev (AZE) Video-assistent: César Soto Grado (ESP) |
59' Jan Busuttil 75' Matthew Guillaumier |
| ||||
9 juni UEFA Nations League Groep D2 № 427 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Malta | 1 – 2[42] | Estland[43] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 3.422 Scheidsrechter: Bobby Madden (SCO) Video-assistent: Jochem Kamphuis (NED) |
Karl Hein 56' (e.d.) | 21' Konstantin Vassiljev 90+4' Henri Anier |
| ||||
12 juni UEFA Nations League Groep D2 № 428 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Malta | 1 – 0 | San Marino | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 2.646 Scheidsrechter: Dennis Higler (NED) Video-assistent: Jeroen Manschot (NED) |
Zach Muscat 50' |
| ||||
23 september UEFA Nations League Groep D2 № 429 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Estland [44][45] | 2 – 1[46] | Malta[47][48] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.539 Scheidsrechter: Daniel Siebert (GER) Video-assistent: Sören Storks (GER) |
Rauno Sappinen 45+6' (pen.) Henri Anier 86' | 51' (pen.) Teddy Teuma |
| ||||
27 september Vriendschappelijk № 430 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) | Malta | 2 – 1 | Israël[49][50] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: Eldorjan Hamiti (ALB) |
Alex Satariano 84' Ferdinando Apap 87' | 32' (pen.) Bibras Natkho |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 431 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+1) | Malta | 2 – 2[51] | Griekenland[52] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 1.830 Scheidsrechter: Alain Durieux (LUX) |
Jurgen Degabriele 54' Teddy Teuma 67' (pen.) | 39' Anastasios Bakasetas 86' Taxiarchis Fountas |
| ||||
20 november Vriendschappelijk № 432 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) | Malta | 0 – 1 | Ierland[53] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Chrysovalantis Theouli (CYP) |
55' Callum Robinson |
2023
| ||||
23 maart EK-kwalificatie Groep C № 433 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Noord-Macedonië [54] | 2 – 1[55] | Malta[56][57] | Toše Proeskiarena, Skopje Toeschouwers: 9.991 Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST) Video-assistent: Paweł Pskit (POL) |
Eljif Elmas 66' Darko Čurlinov 72' | 86' Yannick Yankam |
| ||||
26 maart EK-kwalificatie Groep C № 434 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Malta | 0 – 2 | Italië | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 16.015 Scheidsrechter: Georgi Kabakov (BUL) Video-assistent: Christian Dingert (GER) |
15' Mateo Retegui 27' Matteo Pessina |
| ||||
9 juni Vriendschappelijk № 435 «onderlinge duels» 20:15 uur (UTC+2) | Luxemburg [58] | 0 – 1 | Malta | Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: 4.028 Scheidsrechter: Eldorjan Hamiti (ALB) |
64' Kyrian Nwoko |
| ||||
16 juni EK-kwalificatie Groep C № 436 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Malta | 0 – 4 | Engeland[59] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 16.277 Scheidsrechter: Igor Pajač (CRO) Video-assistent: Duje Strukan (CRO) |
8' (e.d.) Ferdinando Apap 28' Trent Alexander-Arnold 31' (pen.) Harry Kane 83' (pen.) Callum Wilson |
| ||||
19 juni EK-kwalificatie Groep C № 437 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Oekraïne | 1 – 0[60] | Malta[61] | Štadión Antona Malatinského, Trnava (Slowakije)[62] Toeschouwers: 7.543 Scheidsrechter: Ruddy Buquet (FRA) Video-assistent: Benoît Millot (FRA) |
Viktor Tsyhankov 72' (pen.) |
| ||||
6 september Vriendschappelijk № 438 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+2) | Malta [63] | 1 – 0[64] | Gibraltar | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 821 Scheidsrechter: Miloš Bošković (MNE) |
Joseph Mbong 58' |
| ||||
12 september EK-kwalificatie Groep C № 439 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Malta | 0 – 2[65] | Noord-Macedonië | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 3.158 Scheidsrechter: Henrik Nalbandjan (ARM) Video-assistent: Fran Jović (CRO) |
5' Eljif Elmas 41' Jovan Manev |
| ||||
14 oktober EK-kwalificatie Groep C № 440 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Italië [66] | 4 – 0 | Malta | Stadio San Nicola, Bari Toeschouwers: 56.186 Scheidsrechter: Duje Strukan (CRO) Video-assistent: Ivan Bebek (CRO) |
Giacomo Bonaventura 23' Domenico Berardi 45+1' Domenico Berardi 64' Davide Frattesi 90+3' |
| ||||
17 oktober EK-kwalificatie Groep C № 441 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Malta | 1 – 3 | Oekraïne | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 3.547 Scheidsrechter: Morten Krogh (DEN) Video-assistent: Rob Dieperink (NED) |
Paul Mbong 12' | 38' (e.d.) Ryan Camenzuli 43' (pen.) Artem Dovbyk 85' Mychajlo Moedryk |
| ||||
17 november EK-kwalificatie Groep C № 442 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Engeland [67] | 2 – 0 | Malta[68] | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 81.388 Scheidsrechter: Luís Godinho (POR) Video-assistent: Hugo Miguel (POR) |
Enrico Pepe 8' (e.d.) Harry Kane 75' |
2024
| ||||
21 maart Vriendschappelijk № 443 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+1) | Malta [69] | 2 – 2[70] | Slovenië[71] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 1.652 Scheidsrechter: Sandi Putros (DEN) |
Matthew Guillaumier 54' Stephen Pisani 58' | 28' Andraž Šporar 81' Benjamin Šeško |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 444 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+1) | Malta [72] | 0 – 0 | Wit-Rusland[73] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: Martin Dohál (SVK) |
| ||||
7 juni Vriendschappelijk № 445 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Malta | – | Tsjechië | Greisbergers Betten-Arena, Grödig Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
11 juni Vriendschappelijk № 446 «onderlinge duels» n.n.b. (UTC+2) | Malta | – | Griekenland | Greisbergers Betten-Arena, Grödig Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
7 september UEFA Nations League Groep D2 № 447 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Moldavië | – | Malta | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 september UEFA Nations League Groep D2 № 448 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Andorra | – | Malta | Estadi Nacional, Andorra la Vella Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
13 oktober UEFA Nations League Groep D2 № 449 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Malta | – | Moldavië | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 450 «onderlinge duels» n.n.b. (UTC+1) | Malta | – | Liechtenstein | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
19 november UEFA Nations League Groep D2 № 451 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Malta | – | Andorra | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|