2020 Yaz Olimpiyatları'nda eskrim - Kadınlar takım epe
2020 Yaz Olimpiyatları'nda Eskrim | ||||||||||
Yer | Makuhari Messe | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tarih | 27 Temmuz 2021 | |||||||||
Ülke sayısı | 8 | |||||||||
Sporcu sayısı | 32 | |||||||||
Madalya kazananlar | ||||||||||
| ||||||||||
← 2016 | 2024 → |
2020 Yaz Olimpiyatları'nda Eskrim | ||
---|---|---|
Epe | erkekler | kadınlar |
Takım epe | erkekler | kadınlar |
Flöre | erkekler | kadınlar |
Takım flöre | erkekler | kadınlar |
Kılıç | erkekler | kadınlar |
Takım kılıç | erkekler | kadınlar |
|
Kadınlar takım epe müsabakaları 2020 Yaz Olimpiyatları'nda 27 Temmuz 2021 tarihinde Makuhari Messe'de yapıldı.
Program
Tüm saatler Türkiye Saati (UTC+03.00) şeklindedir.
Date | Time | Tur |
---|---|---|
27 Temmuz 2021 | 05.25 12.30 | Çeyrek finaller Yarı finaller 7/8 mücadelesi 5/6 mücadelesi Bronz madalya maçı Altın madalya maçı |
Sonuçlar
Çeyrek final | Yarı final | Final | ||||||||
Çin | 44 | |||||||||
Hong Kong | 32 | |||||||||
Çin | 29 | |||||||||
Güney Kore | 38 | |||||||||
Amerika Birleşik Devletleri | 33 | |||||||||
Güney Kore | 38 | |||||||||
Güney Kore | 32 | |||||||||
Estonya | 36 | |||||||||
Çin Cumhuriyeti | 31 | |||||||||
İtalya | 33 | |||||||||
İtalya | 34 | |||||||||
Estonya | 42 | Bronz madalya maçı | ||||||||
Estonya | 29 | |||||||||
Polonya | 26 | |||||||||
Çin | 21 | |||||||||
İtalya | 23 | |||||||||
5-8 mücadelesi
5-8 mücadelesi yarı finaller | 5. lik maçı | |||||
Hong Kong | 31 | |||||
Amerika Birleşik Devletleri | 42 | |||||
Amerika Birleşik Devletleri | 33 | |||||
Polonya | 26 | |||||
Çin Cumhuriyeti | 25 | |||||
Polonya | 31 | |||||
7. lik maçı | ||||||
Hong Kong | 28 | |||||
Çin Cumhuriyeti | 27 |
Final sıralaması
Sıra | Takım | Atlet |
---|---|---|
Estonya | Temia Beljajeva Irina Embrich Erika Kirpu Katrina Lehis | |
Güney Kore | Choi In-jeong Kang Young-mi Lee Hye-in Song Se-ra | |
İtalya | Rossella Fiamingo Federica Isola Mara Navarria Alberta Santuccio | |
4 | Çin | Zhu Mingye Xu Anqi Lin Sheng Paz Yiwen |
5 | Amerika Birleşik Devletleri | Anna van Brummen Katharine Holmes Kelley Hurley Courtney Hurley |
6 | Polonya | Ewa Trzebińska Magdalena Piekarska Aleksandra Jarecka Renata Knapik-Miazga |
7 | Hong Kong | Kaylin Hsieh Vivian Kong Coco Lin Chu Ka Pztg |
8 | Rusya | Yulia Lichagina Violetta Khrapina Aizanat Murtazaeva Violetta Kolobova |