Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 — 50 метрів брасом (чоловіки)
50 метрів брасом (чоловіки) на Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Дуне Арена | |||||||||
Дати | 25 липня (попередні запливи і півфінали) 26 липня (фінал) | |||||||||
Учасників | 82 з 78 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2015 | 2019 → | |||||||||
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017 Будапешт (Угорщина) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Стрибки у воду | |||||
Індивідуальні | |||||
1 м | чоловіки | жінки | |||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
Синхронні | |||||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
змішані | 3 м | 10 м | |||
Команда | |||||
хай-дайвінг | |||||
Плавання на відкритій воді | |||||
5 км | чоловіки | жінки | |||
10 км | чоловіки | жінки | |||
25 км | чоловіки | жінки | |||
Команда | команда | ||||
Плавання | |||||
Вільний стиль | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
800 м | чоловіки | жінки | |||
1500 м | чоловіки | жінки | |||
На спині | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Брас | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Батерфляй | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
індивідуальне комплексне плавання | |||||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета вільним стилем | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
4×200 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета комплексом | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
Змішана естафета | |||||
4×100 м | вільним стилем | комплексом | |||
Синхронне плавання | |||||
Соло | технічна | довільна | |||
дуети | технічна | довільна | |||
Команда | технічна | довільна | |||
комбінація | |||||
Змішані дуети | технічна | довільна | |||
Водне поло | |||||
Цей шаблон:
|
Змагання з плавання на дистанції 50 метрів брасом серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 відбуваються 25 і 26 липня 2017.[1][2]
Рекорди
Станом на 25 липня 2017 світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими:
Світовий рекорд | Адам Піті (GBR) | 26.42 | Казань, Росія | 4 серпня 2015 |
Рекорд чемпіонатів світу | Адам Піті (GBR) | 26.42 | Казань, Росія | 4 серпня 2015 |
Під час змагань встановлено такі рекорди:
Дата | Дисципліна | Ім'я | Країна | Час | Рекорд |
---|---|---|---|---|---|
25 липня | Попередній заплив | Адам Піті | Велика Британія | 26.10 | WR, CR |
25 липня | Півфінал | Адам Піті | Велика Британія | 25.95 | WR, CR |
Результати
Попередні запливи
Початок запливів 25 липня о 09:30.[3]
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 4 | Адам Піті | Велика Британія | 26.10 | Q, WR |
2 | 8 | 5 | Камерон ван дер Бург | ПАР | 26.54 | Q, AF |
3 | 8 | 4 | Жоан Гомес Жуніор | Бразилія | 26.67 | Q, AM |
4 | 7 | 4 | Кевін Кордес | США | 26.83 | Q |
5 | 7 | 3 | Кирило Пригода | Росія | 26.91 | Q, NR |
6 | 9 | 3 | Феліпе Ліма | Бразилія | 26.93 | Q |
7 | 9 | 5 | Ілля Шиманович | Білорусь | 27.01 | Q |
8 | 8 | 2 | Фабіо Скоццолі | Італія | 27.04 | Q |
9 | 7 | 5 | Ніколо Мартіненьї | Італія | 27.08 | Q |
10 | 7 | 6 | Ясухіро Косекі | Японія | 27.21 | Q, AS |
11 | 9 | 7 | Гедрюс Тітяніс | Литва | 27.24 | Q |
12 | 7 | 2 | Ян Цзібей | Китай | 27.25 | Q, NR |
13 | 8 | 7 | Чаба Сіладі | Сербія | 27.27 | Q |
13 | 9 | 6 | Юганнес Скагіус | Швеція | 27.27 | Q |
15 | 9 | 2 | Коді Міллер | США | 27.31 | Q |
16 | 8 | 3 | Пітер Джон Стівенс | Словенія | 27.39 | QSO |
16 | 9 | 1 | Арно Каммінга | Нідерланди | 27.39 | QSO |
16 | 8 | 6 | Всеволод Занко | Росія | 27.39 | QSO |
19 | 9 | 8 | Річард Фанк | Канада | 27.59 | |
20 | 7 | 7 | Нікола Обровац | Хорватія | 27.61 | |
21 | 6 | 2 | Арі-Пекка Люкконен | Фінляндія | 27.66 | |
22 | 8 | 1 | Хорхе Мурільо Вальдес | Колумбія | 27.67 | |
23 | 8 | 0 | Крістіан фон Лем | Німеччина | 27.68 | |
24 | 6 | 3 | Метью Вілсон | Австралія | 27.69 | |
25 | 7 | 1 | Марцін Столярський | Польща | 27.73 | |
26 | 8 | 9 | Дмитро Баландін | Казахстан | 27.74 | |
27 | 9 | 0 | Юссеф Ель-Камаш | Єгипет | 27.79 | |
27 | 9 | 9 | Ренато Проно | Парагвай | 27.79 | |
29 | 6 | 1 | Яннік Кесер | Швейцарія | 27.84 | |
30 | 6 | 5 | Гюсеїн Емре Сакчи | Туреччина | 27.90 | |
31 | 7 | 0 | Марек Ботік | Словаччина | 27.92 | |
32 | 7 | 8 | Едгар Креспо | Панама | 27.93 | |
33 | 8 | 8 | Лучезар Шумков | Болгарія | 28.07 | |
33 | 7 | 9 | Іоанніс Карпузліс | Греція | 28.07 | |
35 | 6 | 6 | Мартін Мелконян | Уругвай | 28.10 | |
36 | 5 | 5 | Джеймс Депарін | Філіппіни | 28.13 | |
36 | 6 | 7 | Азад Аль-Баразі | Сирія | 28.13 | |
38 | 6 | 4 | Ніколайс Маскаленко | Латвія | 28.27 | |
39 | 6 | 9 | Карлос Клавері | Венесуела | 28.28 | |
40 | 5 | 2 | Мігель де Лара | Мексика | 28.29 | |
41 | 5 | 6 | Філіпп Проворков | Естонія | 28.37 | |
42 | 5 | 7 | Йорді Гротерс | Аруба | 28.40 | |
43 | 6 | 8 | Габор Фінанчек | Угорщина | 28.44 | |
44 | 5 | 4 | Індра Гунаван | Індонезія | 28.50 | |
45 | 5 | 1 | Кірілл Вайс | Киргизстан | 28.61 | |
46 | 6 | 0 | У Чунь-фен | Китайський Тайбей | 28.75 | |
47 | 4 | 5 | Джеймс Лосон | Зімбабве | 28.85 | |
48 | 4 | 3 | Маріо Ерведоса | Ангола | 29.26 | |
49 | 2 | 4 | Сантьяго Каванаг | Болівія | 29.29 | |
50 | 4 | 1 | Євген Папонін | Молдова | 29.42 | |
51 | 4 | 2 | Н'Нгін Фернандер | Багамські Острови | 29.75 | |
52 | 5 | 8 | Марк Рохас | Домініканська Республіка | 29.84 | |
53 | 4 | 0 | Себастьєн Кума | Малі | 29.92 | |
54 | 5 | 0 | Корі Оллів'єрр | Гренада | 29.94 | |
55 | 4 | 4 | Грегорі Пенні | Американські Віргінські Острови | 29.96 | |
56 | 4 | 7 | Реньє Рафаєля | Кюрасао | 29.97 | |
57 | 5 | 9 | Роланд Тофтум | Фарерські Острови | 30.16 | |
58 | 3 | 4 | Ронан Вантенаар | Намібія | 30.27 | |
59 | 3 | 5 | Ешлі Сіто | Папуа Нова Гвінея | 30.30 | |
60 | 4 | 6 | Абдул Ніане | Сенегал | 30.31 | |
61 | 2 | 1 | Адріан Робінсон | Ботсвана | 30.38 | |
62 | 4 | 8 | Епелі Рабуа | Фіджі | 30.44 | |
63 | 4 | 9 | Алекс Аксіотіс | Замбія | 30.65 | |
64 | 1 | 4 | Муїс Ахмад | Бруней | 30.73 | |
65 | 3 | 3 | Ентоні Суаїбі | Ліван | 30.84 | |
66 | 2 | 5 | Діонісіо Августін | Федеративні Штати Мікронезії | 32.28 | |
66 | 2 | 7 | Тіндвенде Савадого | Буркіна-Фасо | 32.38 | |
68 | 3 | 2 | Шувам Шрестха | Непал | 32.50 | |
69 | 3 | 0 | Слава Сіханувонг | Лаос | 32.60 | |
70 | 2 | 6 | Аділь Бгармаль | Танзанія | 32.67 | |
71 | 2 | 3 | Джошуа Тібатемва | Уганда | 32.77 | |
72 | 1 | 5 | Абдулмалік Бен Муса | Лівія | 32.92 | |
73 | 1 | 2 | Сіманга Дламіні | Свазіленд | 33.07 | |
74 | 3 | 1 | Алассане Сейду | Нігер | 35.00 | |
75 | 3 | 7 | Моріс Біл | Сьєрра-Леоне | 35.13 | |
76 | 1 | 3 | Рамзійор Хоркашев | Таджикистан | 35.52 | |
77 | 3 | 6 | Аблам Авуссу | Бенін | 36.34 | |
78 | 1 | 6 | Атумане Соіліхі | Коморські Острови | 36.61 | |
79 | 3 | 9 | Гамід Рагімі | Афганістан | 37.95 | |
80 | 2 | 2 | Ебрагім Аль-Малекі | Ємен | 38.98 | |
81 | 3 | 8 | Хуссейн Габер | Джибуті | 40.55 | |
2 | 0 | Дасар Джамбазі | Косово | 99:99 !DNS | ||
5 | 3 | Вассім Еллумі | Туніс | 99:99 !DNS | ||
2 | 8 | Jegan Jobe | Гамбія | 99:99 !DNS |
Додатковий заплив
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Пітер Джон Стівенс | Словенія | 27.38 | Q |
2 | 5 | Всеволод Занко | Росія | 27.41 | |
3 | 3 | Арно Каммінга | Нідерланди | 27.43 |
Півфінали
Півфінали розпочались 25 липня о 18:11.[4]
Півфінал 1
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Феліпе Ліма | Бразилія | 26.68 | Q |
2 | 4 | Камерон ван дер Бург | ПАР | 26.74 | Q |
3 | 5 | Кевін Кордес | США | 26.86 | Q |
4 | 6 | Фабіо Скоццолі | Італія | 26.96 | Q |
5 | 1 | Юганнес Скагіус | Швеція | 27.02 | |
6 | 2 | Ясухіро Косекі | Японія | 27.17 | AS |
7 | 8 | Пітер Джон Стівенс | Словенія | 27.20 | |
8 | 7 | Ян Цзібей | Китай | 27.33 |
Півфінал 2
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Адам Піті | Велика Британія | 25.95 | Q, WR |
2 | 3 | Кирило Пригода | Росія | 26.85 | Q, NR |
3 | 5 | Жоан Гомес Жуніор | Бразилія | 26.86 | Q |
4 | 6 | Ілля Шиманович | Білорусь | 26.90 | Q |
5 | 2 | Ніколо Мартіненьї | Італія | 27.01 | |
6 | 1 | Чаба Сіладі | Сербія | 27.18 | |
7 | 7 | Гедрюс Тітяніс | Литва | 27.24 | |
8 | 8 | Коді Міллер | США | 27.46 |
Фінал
Фінал відбувся 26 липня о 18:17.[5]
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
01 ! | 4 | Адам Піті | Велика Британія | 25.99 | |
02 ! | 7 | Жоан Гомес Жуніор | Бразилія | 26.52 | AM |
3 ! | 3 | Камерон ван дер Бург | ПАР | 26.60 | |
4 | 5 | Феліпе Ліма | Бразилія | 26.78 | |
5 | 2 | Кевін Кордес | США | 26.80 | |
6 | 8 | Фабіо Скоццолі | Італія | 26.91 | NR |
7 | 6 | Кирило Пригода | Росія | 27.01 | |
8 | 1 | Ілля Шиманович | Білорусь | 27.27 |
Примітки
- ↑ Розклад змагань (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 28 липня 2017. Процитовано 26 липня 2017.
- ↑ Стартовий список [Архівовано 26 липня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Результати запливів [Архівовано 28 липня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Результати півфіналів [Архівовано 11 жовтня 2018 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Final results. Архів оригіналу за 11 жовтня 2018. Процитовано 27 липня 2017.